שאלות נפוצות

אנחנו יודעים שיש לך שאלות מהותיות. לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר והשבנו בצורה מפורטת.

תיאום ביקור

לקביעת תור ניתן להתקשר לטלפון 077-5520163, או לקבוע תור בקישור " קביעת תור" המופיע מימין בכל עמוד אינטרנט באתר זה.

כיוון שד"ר רשף מאמין במניעת פציעות לספורטאי החובב והמקצוען , אבחון, טיפול והחזרה לכשירות של ספורטאים פעילים – קבוצות ספורט בצפון מקיימות הסכמים מול הרופא. קבוצות ספורט אלו לרוב מתאמות המםגש הרפואי דרך מנהל או פיזיותרפיסט הקבוצה. ניתן גם לתאם פגישה בטלפון 077-5520163.

תור פרטי דחוף, מעבר לשעות הפעילות, או דרך קופ"ח וביטוחים שאינם בהסכם, ניתן לתאם בטלפון 077-5520163. כמו כן ניתן להשאיר הודעה באתר באמצעות דף "צור קשר" שנמצא בהמשך העמוד. צוות המרפאה יחזור אליך בהקדם ! עלויות ביקור פרטי ניתן למצוא בקישור הבא.

המלצות על האורטופד

חשוב להגיע לניתוח אצל רופא מנתח שאתם סומכים עליו ומאמינים בו. מרבית מטופליו של ד"ר רשף מגיעים מפה לאוזן. 

אמנם תוכלו לעיין במכתבי מטופלים בדף הפייסבוק של הרופא. עוד תוכלו לקרוא עליו  בחוות דעת על רופאים ב MedReviews וב Infomed במאמרים עיתונאיים מקצועיים כמו בנושא "נעליים וריצה" באתר שוונג, ולקרוא פרקי ספרים אותם פירסם בעת חיפוש בגוגל. תוכלו גם לעיין באתר הגבורה של צה"ל ולמצוא אות גבורה לרופא בשדה הקרב.

אבל הכי טוב – תבואו לביקור ותיווכחו בעצמכם.

ד"ר רשף מנהל פורום פציעות ספורט באתר אינפומד. מעבר לאמור תוכלו ליצור קשר ולשאול ישירות את הרופא באמצעות דף יצירת קשר בתחתית העמוד.

פיזיותרפיה או ניתוח

פעמים רבות פיזיותרפיה לתרגול עצמי מאפשרת חזרה לתפקוד תקין. פתרונות נוספים הם מכשור פיזיותרפי ו/או הזרקה למפרקים. בכל מקרה מומלץ להגיע לאבחון על מנת להחליט על אופן הטיפול השמרני המועדף לאור הבעיה. ד"ר רשף אינו ממהר לניתוח – כל עוד ניתן למצוא פתרון חלופי בטיפול שמרני לפני הפתרון הניתוחי.

ובכל מקרה – אם אינכם שלמים עם ההחלטה של האורטופד שלכם, גשו לחוות דעת נוספת אצל אורטופד מומחה בתחום הפציעה שלכם ורק אז תקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

שיקום לאחר ניתוח באמצעות פיזיותרפיה הינה חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה מהפציעה ומהניתוח. במרבית הניתוחים ד"ר רשף ימליץ על התחלת טיפולי פיזיותרפיה באופן מיידי לאחר הניתוח. לפיכך במידה ואין תורים פנויים בקופת החולים, מומלץ לקבוע תור או שניים אצל פיזיותרפיסט באופן פרטי , על מנת לגשר על הפער עד לקבלת המשך טיפול דרך קופת החולים.

סוגי פציעות ספורט

התשובה היא – לא! ד"ר רשף מטפל בכל סוגי המטופלים, והתמחה באורטופדיה כללית. את התמחות העל שלו ביצע בדגש על פציעות ספורט במפרקי הכתף, הברך, המרפק והקרסול. לעיון בסוגי פציעות עבור בתפריט לאיבר הפציעה -ועיין בתפריטי המשנה.

צור קשר

צוות המרפאה והרופא זמינים לכל שאלה ובקשה. אנחנו כאן כדי להשיב לבקשתך.