שאלות ותשובות - אורטופד ספורט מנתח

אנחנו יודעים שיש לך שאלות מהותיות, 

לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר והשבנו בצורה מפורטת.

תיאום ביקור

לקביעת תור ניתן להתקשר למספר טלפון 077-5520163, או לבקש שיחזרו אליכם בלשונית "צור קשר", המופיעה בתפריט כל עמוד אינטרנט באתר זה.

כיוון שד"ר רשף מאמין במניעת פציעות לספורטאי החובב והמקצוען , אבחון, טיפול והחזרה לכשירות של ספורטאים פעילים – קבוצות ספורט בצפון מקיימות הסכמים מול הרופא. קבוצות ספורט אלו לרוב מתאמות המפגש הרפואי דרך מנהל או פיזיותרפיסט הקבוצה. ניתן גם לתאם פגישה בטלפון 077-5520163.

תור פרטי דחוף, מעבר לשעות הפעילות, או דרך קופות חולםי וביטוחים שאינם בהסכם, ניתן לתאם בטלפון 077-5520163. כמו כן ניתן להשאיר הודעה באתר באמצעות דף "צור קשר" שנמצא בהמשך העמוד. צוות המרפאה יחזור אליך בהקדם ! 

עלויות ביקור והסכמים ניתן למצוא בתפריט אודות / מידע למטופל שבאתר.

המלצות על האורטופד

חשוב להגיע לרופא שאתם סומכים עליו!  אם הוחלט על ניתוח, על אחת כמה וכמה נדרש רופא מנתח שאתם סומכים עליו ומאמינים בו. 

אמנם תוכלו לעיין במכתבי מטופלים בדף הפייסבוק של הרופא. עוד תוכלו לקרוא עליו  בחוות דעת על רופאים ב MedReviews וב Infomed במאמרים עיתונאיים מקצועיים כמו בנושא "נעליים וריצה" באתר שוונגולקרוא פרקי ספרים אותם פירסם בעת חיפוש בגוגל. תוכלו גם לעיין באתר הגבורה של צה"ל ולמצוא אות גבורה לרופא בשדה הקרב.

אבל האמת – מרבית מטופליו של ד"ר רשף מגיעים מפה לאוזן. 

והכי טוב – תבואו לביקור ותיווכחו בעצמכם.

ד"ר רשף מנהל פורום פציעות ספורט באתר אינפומד. מעבר לאמור תוכלו ליצור קשר ולשאול ישירות את הרופא באמצעות דף "צור קשר" בתחתית העמוד.

פיזיותרפיה או ניתוח

פעמים רבות פיזיותרפיה (לרבות פיזיותרפיה לתרגול עצמי ומכשור פיזיותרפי – המופיעים בדפי האתר) מאפשרים חזרה לתפקוד תקין. פתרון נוסף הוא הזרקה למפרקים. בכל מקרה מומלץ להגיע לאבחון על מנת להחליט על אופן הטיפול השמרני המועדף לאור הבעיה. ד"ר רשף אינו ממהר לניתוח – כל עוד ניתן למצוא פתרון חלופי בטיפול שמרני לפני הפתרון הניתוחי.

ובכל מקרה – אם אינכם שלמים עם ההחלטה של האורתופד שלכם, גשו לחוות דעת נוספת אצל אורתופד מומחה בתחום הפציעה שלכם ורק אז תקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

שיקום לאחר ניתוח באמצעות פיזיותרפיה, הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה מהפציעה ומהצלחת הניתוח. במרבית הניתוחים ד"ר רשף ימליץ על התחלת טיפולי פיזיותרפיה באופן מיידי לאחר הניתוח. לפיכך במידה ואין תורים פנויים בקופת החולים, מומלץ לקבוע תור או שניים אצל פיזיותרפיסט באופן פרטי (המלצה חמה על ספורתאג בצפון , על מנת לגשר על הפער עד לקבלת המשך טיפול דרך קופת החולים.

סוגי פציעות ספורט

התשובה היא – לא רק ספורטאים !     ד"ר רשף מטפל בכל סוגי המטופלים, והתמחה באורתופדיה כללית. את התמחות העל שלו ביצע בדגש על פציעות ספורט במפרקי הכתף, הברך, המרפק והקרסול. לעיון בסוגי פציעות עבור בתפריט לאיבר הפציעה -ועיין בתפריטי המשנה.

צור קשר

צוות המרפאה והרופא זמינים לכל שאלה ובקשה. אנחנו כאן כדי להשיב לבקשתך. 

להתייעצות עכשיו