עלויות ושירותים הניתנים במרפאה

להלן פירוט השירותים הניתנים במרפאה וכן עלותם – כולל המע"מ. נתונים אלו נכונים לשנ"ע 2024. ובכל מקרה העלות שתימסר ע"י המרפאה היא הקובעת.

ד"ר רשף עובד עם חברות ביטוח ועם צה"ל בניתוחים והזרקות. כמו כן עובד עם הביטוחים המשלימים של שירותי בריאות מכבי וכללית מושלם. בעת ייעוץ אורטופד מומחה, יש לשלם במעמד הביקור ולאחר מכן ניתן להגיש בקשה להחזר מחברת הביטוח עם החשבונית מהמרפאה.

קבוצות ספורט בהסכם

ד"ר רשף הוא אורתופד הספורט של מספר קבוצות ספורט בצפון הארץ. הביקור והתשלום יהיו על פי ההסכם עם הקבוצה ובתיאום עם מנהל הקבוצה או פיזיותרפיסט הקבוצה – לפי איש הקשר הרלבנטי. יש להגיע לביקור עם חומר רפואי רלבנטי.

ביקור פרטי – עלויות

עלות ביקור פרטי היא 1,000 ש"ח. במידה ונקבע ביקור פרטי חוזר באותו נושא תוך 3 חודשים – בביקור החוזר ייגבו 500 ש"ח. יש להגיע לביקור עם חומר רפואי רלבנטי. ובכל מקרה החזרים מול חברות הביטוח יתכנו ויש לבדוק מול חברת הביטוח הרלבנטית לפי סוג הביטוח. לא ניתן החזר על ביקור פרטי מקופות החולים ו/או מצה"ל.

חברת ביטוח

לד"ר רשף הסכמים עם חברות הביטוח הראל, מגדל, כלל, מנורה והפניקס. בעת ביקור לייעוץ במרפאה, התשלום יהיה ע"י המטופל, אשר יגיש חשבונית להחזר מחברת הביטוח – בכפוף לתנאי הביטוח. בעת פניה לביטוח לטובת הזרקות או ניתוחים, לרוב התשלום יבוצע ישירות מחברת הביטוח לאורטופד המנתח, ללא תשלום המטופל. תיתכן  השתתפות עצמית לפי תנאי הביטוח. לכן מומלץ לבדוק כל התנאים מול חברות הביטוח מראש. מומלץ לפנות לפקידת הקבלה בספורתאג היודעת לסייע בנושא. ובכל מקרה יש להגיע לביקור עם חומר רפואי רלבנטי.

מכבי שלי / זהב / כסף

מבוטחי קופ"ח מכבי שלי / זהב / כסף, זכאים ל 3 ביקורי יועצים בכל שנה. ההשתתפות העצמית לכל ביקור היא 200 ש"ח (300 ש"ח דרך מכבי כסף). לבירור זכאות לביקור אצל יועץ ניתן להתקשר 3555* – ש להגיע לביקור עם חומר רפואי רלבנטי.

כללית מושלם/פלטינום/דקלה

חברי קופ"ח כללית מושלם זכאים ל 3 ביקורי יועצים בשנה (4 מעל גיל 60). לבירור זכאות לביקור יועץ ניתן להתקשר 2700* – השתתפות עצמית בכל ביקור היא 150 ש"ח. יש להגיע לביקור עם חומר רפואי רלבנטי.

שרותים לקופ"ח לאומית ומאוחדת

הרופא אינו בהסכם עם קופ"ח לאומית ומאוחדת. יש לבדוק מול קופת החולים אפשרויות החזר בעת ביקור פרטי במרפאה, כיוון שלעיתים קיימים ביטוחים משלימים של קופות החולים המזכים בייעוץ כחוות דעת שנייה. במסגרת זו עלות הביקור במרפאה היא כביקור פרטי ויש להגיע לביקור עם חומר רפואי רלבנטי.

שרותי חוות דעת משפטית רפואית

  • הערכת אחוזי נכות וחוות דעת לביטוח הלאומי בגין נכות שנגרמה למטופל בתאונת עבודה, תאונת דרכים וכדומה. עלות חוות דעת לביטוח הלאומי 2,340 ש"ח.
  • חוות דעת לבית משפט והערכת נכות, בגין פציעה של המטופל, שנגרמה כתוצאה מתאונת עבודה, תאונת דרכים וכדומה. עלות חוות דעת משפטית 5,382 ש"ח.
תחרות רכיבת אופניים
תחרות רכיבת אופניים

מומלץ לקרוא על סוגי ההזרקות בלחיצה על קישור זה!

עלות הזרקות משולבות PRP וחומצה היאלורונית

הזרקות משולבות אינן במסגרת סל שירותי הבריאות. עלות סדרה בת 3 הזרקות, במירווחים של כשבוע ביניהן – 10,200 ש"ח.

מחיר הזרקות אורתוקין

הזרקת אורתוקין אינה במסגרת שירותי הבריאות. עלות סדרה הכוללת משיכת דם ובין 4-5 הזרקות במירווחים של כשבוע ביניהן – 9,600 ש"ח. 

סדרת הזרקות PRP – עלויות

הזרקת PRP אינה במסגרת סל שירותי הבריאות. עלות סדרה בת 3 הזרקות, במירווחים של כשבוע ביניהן – 6,300 ש"ח.

הזרקות חומצה היאלורונית

עלות הזרקת חומצה היאלורונית במרפאת ד"ר רשף היא 2,100 ש"ח לסדרה הכוללת 3 הזרקות במירווחים של כשבוע ביניהן.

שרות הזרקת סטרואידים

עלות הזרקת סטרואידים במרפאת ד"ר רשף היא 400 ש"ח להזרקה. 

הזרקות למפרקיםתמונת הזרקות – שאיבה ממזרק

העלויות מעודכנות לשנת העבודה 2024 !

  • בכל שאלה ניתן לפנות לד"ר נועם רשף – לפי הפרטים בדף "צור קשר".
  • לתשומת לבכם מענה טלפוני במרפאה ניתן בימים:

 ראשון-שישי בין השעות 9:00-13:00 , ראשון-חמישי בין השעות 16:00-20:00

  • במידה ואין תשובה במרפאה, אנו רואים את המספר ונענה במהלך שעות הפעילות (תוך 24 שעות – או פחות במרבית המקרים).
  • במקרים בהולים, דוגמת תאונת דרכים או שבר שהתרחש "הרגע" – מומלץ לגשת לחדר מיון!
  • קרא עוד על האורתופד – ד"ר נועם רשף בלחיצה כאן